Jak u nás doučuje?
Kvalitní doučování by mělo být přizpůsobeno potřebám a schopnostem studenta a mělo by být zaměřeno na klíčové oblasti, které je třeba prozkoumat a procvičit. Student je pro nás priorita číslo jedna. Vše podřizujeme rychlosti a tempu dítěte, ke každému přistupujeme naprosto individuálně.

 

Jaké jsou výhody individuálního doučování?
Individuální doučování je založeno na jednom - na vztahu mezi doučovatelem a studentem. Tento přístup umožňuje doučovateli lépe pochopit potřeby a schopnosti studenta a přizpůsobit výuku jeho individuálním potřebám. Student získává více pozornosti a podpory, což může vést k lepšímu porozumění učiva a zlepšení výsledků. Individuální doučování také umožňuje studentovi pracovat vlastním tempem a věnovat se konkrétním oblastem, které vyžadují pozornost. Mezi další výhody individuálního doučování patří možnost získat okamžitou zpětnou vazbu, větší flexibilita v plánování a přizpůsobení výuky.

 

A co pedagog?
Doučovatel by měl mít dostatečné znalosti a zkušenosti v daném oboru a být schopen vysvětlit složité koncepty jednoduchým způsobem.
Důležité je také, aby doučovatel byl trpělivý, flexibilní a nadšený pro učení a vyučování. A přesně toto u nás najdete - individuální a trpělivý přístup a nadšení pro vzdělávání a pomoc dětem.

 

"Vzdělání není plnění nádob, ale rozsvěcování ohně.” - William Butler Yeats